Projekt EnerGizerS zagościł na 63. Barbórkowej Konferencji Studenckich Kół Naukowych AGH sekcja II: Geologia i Geofizyka

Miło nam poinformować, że studentka IV roku geofizyki stosowanej Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej Pani Beata Rudnicka zdobyła III miejsce za referat SKŁADOWANIE DWUTLENKU WĘGLA – IDEA I KIERUNEK ROZWOJU, w którym przedstawiła projekt EnerGizerS oraz wyniki interpretacji petrofizycznej dla otworu OŚNO IG-2 – porowatości efektywnej i przepuszczalności absolutnej skał permskich na podstawie wyników profilowań geofizyki otworowej.

Praca została zrealizowana pod opieką naukową prof. Pauliny Krakowskiej-Madejskiej, która w projekcie EnerGizerS realizowała badania laboratoryjne na próbkach rdzeni pobranych z perspektywicznych lokalizacji dla CO2-EGS w Polsce i Norwegii. Więcej o wydarzeniu można przeczytać tutaj

Rudnicka Beata III miejsce