Fotograficzne wyróżnienie doktoranta zaangażowanego w realizację projektu EnerGizerS

18 maja 2023 r. w budynku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie odbyła się Gala Finałowa 20. edycji Ogólnoeuropejskiego Konkursu Fotografii Studenckiej „Discover Europe”, organizowanego przez Erasmus Student Network. Niezmiernie miło nam poinformować, że fotografia „Królowa Północy” doktoranta mgr inż. Macieja Szymanka została wyróżniona w kategorii Discover Nature.

Zdjęcie zostało wykonane w trakcie wyjazdu badawczego realizowanego w ramach projektu EnerGizerS do naszego norweskiego partnera SINTEF Energy Research. Cieszymy się, że poza pracą naukową, członkowie naszego zespołu realizując swoje pasje osiągają indywidualne sukcesy.

Więcej informacji o konkursie tutaj.

20230518 174400